ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 9816008
nr 981 6008
WATERCOLOUR
signed, Flicka i folkdräkt, 24x13, wear.
signerad, Flicka i folkdräkt, 24x13
Condition: slitage
400
SEK 100
Monday September 21 2015
at 18:59:21
19/9 23:46:44